Українцям пропонують безкоштовну підготовку до тесту, який допоможе знайти роботу закордоном

16 Жовтень, 2016 - 19:31

Завтра, 17 жовтня, на онлайн-ресурсі Future Learn стартує підготовка до тесту IELTS. Як успішно здати тест, на що орієнтуватися при підготовці та тренуватися на конкретних завданнях — усе це можна буде дізнатися ТУТ. Підготовка є безкоштовною. Формат курсу — онлайн.

IELTS (від англ. International English Language Testing System) — міжнародна система тестування англійської мови. Спільно керується Кембриджським університетом, Британською радою та «IDP Education Australia», заснована 1989 року.

Існують дві версії тесту: Academic та General Training:

Перша, Academic, призначена для тих, хто прагне вступати до університетів та інших ВНЗ, а також для фахівців, таких як лікарі або середній медичний персонал, які хочуть вчитися чи проходити практику в англомовній країні.

Друга, General Training, призначена для тих, хто планує отримати позаакадемічне навчання або набути досвід роботи у тій чи іншій сфері, або імігрувати.

IELTS визнається більшістю австралійських, британських, канадських, ірландських, новозеландських і південноафриканських ВНЗ, понад 2000 академічних інституцій у Сполучених Штатах та низкою професійних організацій. Цей тест є також необхідною умовою для імміграції до Австралії та Канади. Він критикувався у Канаді, тому що англійські акценти, що вживаються у секції Listening, дуже далекі від тих, що використовуються у типовому канадському діалекті.

Результат IELTS або Test Report Form (TRF — див. нижче) є чинним впродовж двох років.

Нагадаємо, раніше СВІТUA писав про те, як 80 тисяч англійських слів можна вивчити всього за кілька хвилин.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.