Газета "Експрес" відкриває другий набір в Академію практичної журналістики імені Марка Твена "Червоний квадрат"

13 Жовтень, 2016 - 16:50

На одне місце на навчання в Академії практичної журналістики ім. Марка Твена "Червоний квадрат" претендує майже п'ятдесят осіб.

Серед тих, хто хоче змінити професію, дістати нову високооплачувану та цікаву роботу, -- ажіотаж. Адже унікальний шанс це зробити -- другий набір в Академію практичної журналістики. Кількість місць для прийому на безплатне навчання тут традиційно обмежене: беруть тільки найкращих, після суворого відбору.

І не дивно, бо приклад першого набору продемонстрував: ще вчора вони були студентами, економістами, театралами, кухарями, бухгалтерами та юристами. А сьогодні це професійні журналісти. Минуло два місяці інтенсивного першого курсу практичної урналістики, і нині слухачі Академії уже працюють у виданнях "Експрес Медіа Груп". Їхні статті читають в усій країні!

"За останній місяць ми отримали, без перебільшення, сотні звернень від зацікавлених людей. Усі питали: коли ж розпочнеться другий набір? -- розповідає Уляна Вітюк, координатор Академії. -- Ми тішимось, що нам довіряють, що з нами хочуть вчитися й не бояться експерементувати. Своєю чергою обіцяємо: другий навчальний курс Академії буде ще насиченішим. Його особливістю стане підготовка до роботи в онлайн-виданнях, а також короткий курс маркетингу в соціальних мережах".

Слухачі першого набору, які нині працюють журналістами, кажуть, що під час курсу не лише здобули колосальний досвід, а й змогли здійснити свою журналістську мрію.

"Коли в "Експресі" надрукували мою першу замітку, я несла газету додому, немов справжній трофей. З таким ентузіазмом газету, мабуть, не купував ще ніхто, -- розповідає 22-річна Христина Біляковська, слухач першого набору, що паралельно здобуває освіту фінансиста. -- Академія допомогла мені зробити великий крок до мрії. Настанови та поради досвідчених журналістів "Експресу" допомогли зрозуміти значно більше, ніж будь-які посібники. Тепер я знаю, якою має бути ідеальна замітка і як зробити репортаж цікавим. А життя перетворюється на суцільний пошук тем. Я пишу репортажі, роблю інтерв'ю та гордо можу сказати: я -- журналіст!"

"В Академії я дістала реальну можливість практикуватися у написанні матеріалів, навчилася розставляти акценти в текстах так, щоб це зацікавило читачів, -- ділиться враженнями 18-річна Ярина Пришляк, що нині стала одним із випускників першого набору. -- Знаходжу свої старі матеріали, які писала ще до Академії, і хочеться все переробити, бо тепер дивлюся на журналістику по-іншому, по-новому, рофесійно".

"Найбільше сподобалось те, що ми відразу, без довгих вступів та пояснень узялися до роботи, -- каже 29-річний Ілля Контішев. Раніше хлопець працював кухарем у ресторані. -- Ми записували коментарі, інтерв’ю, робили репортажі та опитування. Найбільша перевага цього курсу -- в тому, що замість тривалих нудних розповідей наставники відразу почали ставити перед нами чіткі завдання. Лекції ж складались із підказок до виконання цих завдань. І цей навчальний механізм чудово спрацював!"

Секрет успіху Академії практичної журналістики ім. Марка Твена простий -- якомога більше практики!

"Ми розробили власний інтенсивний курс практичної журналістики, -- каже Юлія Лозинська, наставник. -- Його особливість у тому, що знання слухач здобуває, виконуючи практичні завдання. Цей курс, на відміну від більшості навчальних програм в університетах, даптований до сучасних реалій журналістики. Він розвиває не лише письмовий хист, а й такі дуже потрібні для роботи в медіа риси, як оперативність, реативність та комунікабельність.

Результати першого набору продемонстрували: аби зрозуміти, що ти можеш працювати журналістом, не треба вчитися п'ять років. Зробити це можна всього за 60 днів. Хоча, звісно, шліфувати майстерність ми будемого ще довго".

Другий набір слухачів, що стартував цими днями, триватиме до 26 жовтня. Курс розпочнеться 31 жовтня і триватиме два місяці. Подати заявку можна на електронну адресу academy.expres@gmail.com. У темі слід вказати "Академія журналістики". Ми надішлемо у відповідь анкету, яку треба заповнити. Найкращих слухачів чекає працевлаштування у газетах та на сайтах групи компаній "Експрес Медіа Груп".

Є запитання? Тоді телефонуйте до координатора Академії Уляни Вітюк -- 066 507 608 5 або 067 36 37 188.

Олена ЛІСОВА

Реклама 
 

Реклама

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.