На найбільшому кладовищі Рима помоляться за померлих українців

31 Жовтень, 2016 - 21:23

1 листопада у Римі відбудеться молитва за померлих українців.

О 14:00 розпочнеться Панахида на римському цвинтарі Campo Verano, повідомили СВІТUA в Українські парафії у Римі.

"1 листопада Церква латинського обряду відзначає урочистість Всіх Святих. У деяких країнах, зокрема, в Італії, це вихідний день. Зі святом Всіх Святих пов’язаний також спомин всіх померлих, який римо-католики відзначають наступного дня, - йдеться у повідомленні. - Але оскільки саме 1 листопада є вихідним днем, то вірні використовують цю нагоду також і для того, щоб відвідати могили своїх найдорожчих.

Вже традиційно, 1 листопада, також українська громада Риму буде молитися за померлих своїх земляків на найбільшому старовинному римському кладовищі "Кампо Верано".

На цьому цвинтарі спочивають у Бозі багато українців, які відійшли по вічну нагороду у Римі, зокрема ОО. Василіяни, СС. Служебниці, ОО. Салезіяни та визначні українські особистості як Ольга Коновалець та її син Юрій".

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.