Як сприйняли у Британії заклик перевіряти вік мігрантів рентгеном зубів

25 Жовтень, 2016 - 09:53

Великобританія погодилася тимчасово прийняти дітей з табору «Джунглі Кале» згідно з дитячою програмою переселення. Тепер гостро стоїть питання визначення віку переселенців, який не повинен перевищувати 18 років, пише Immigrant.today.

Низка британських консерваторів виступила з ініціативою стоматологічної перевірки віку переселенців. Зокрема, Девід Девіс, голова комітету у справах вибору фонду Welsh, заявляв, що стоматологічна перевірка або рентген для перевірки щільності кісткової тканини повинні бути використані для встановлення віку біженців, щоб уникнути зловживань британською гостинністю.

Подібні заяви практично відразу були засуджені британської Асоціацією стоматологів.

«Це не тільки неточний метод оцінки віку, але це недоречно і неетично - робити рентгенограми людям без клінічно обгрунтованої причини. Рентгенограми не повинні робитися примусово, без отримання інформованої згоди пацієнта, і без повного його знання того, як буде використовуватися його рентгенограма і ким».

Home Office виключив стоматологічні перевірки за допомогою рентгенівських променів для перевірки віку біженців, які прибувають до Великобританії з французького Кале. За заявою Home Office, такі перевірки «неточні, недоречні і неетичні».

У Міністерстві внутрішніх справ також заявили: "Ми не використовуємо стоматологічні рентгенівські промені, щоб підтвердити вік тих, хто шукає притулку у Великобританії. Ми тісно співпрацюємо з французькою владою. Перш за все ми перевіряємо документи. Там, де довіра і ясне документальне підтвердження віку не доступні, ми використовуємо в тому числі оцінку віку з фізичної зовнішності і манер поведінки в процесі співбесіди ".

Нагадаємо, у деяких з мігрантів "дітей", які прибули до Великобританії з "джунглів" Кале на цьому тижні, навіть є щетина на обличчі і у них зріст дорослої людини. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

11:25
Європарламент готує резолюцію щодо ситуації в Азовському морі із закликом ввести обмеження проти РФ
10:50
Жінку збили на пішохідному переході
10:30
У США з-за сніжної бурі загинули троє людей
10:15
У Варшаві в понеділок ввечері відбувся вернісаж фотовиставки, де відомі поляки презентували старовинні національні костюми різних регіонів України
09:41
У разі поновлення санкцій проти делегації РФ у Парламентській асамблеї Ради Європи, вони не можуть бути позбавлені права голосу на виборах суддів ЄСПЛ, генсека РЄ та інших керівників організації
09:10
Уряд Великобританії напередодні відклав внесення угоди про Brexit для голосування в парламенті
08:55
Директор державного Польського телебачення Яцек Курський заявив, що у 2019 році приймати пісенний конкурс “Дитяче Євробачення” буде Польща
08:28
Колишні сенатори від Республіканської й Демократичної партій США написали відкритого листа із закликом до нинішнього складу Сенату захистити демократію в умовах ситуації, що розгорнулася країні, розслідування Мюллера й реакції президента
00:47
Жодна окрема країна і навіть таке об'єднання, як Європейський Союз, не можуть самотужки розв'язувати проблеми міграції, тому ЄС заснував трастовий фонд на 4 млрд євро для підтримки країн Африки.
00:36
Під час проведеної 10 грудня у французькому місті Ліоні масштабної спецоперації затримано 22 члени діючого у Франції і Бельгії організованого злочинного угруповання (ОЗУ), що складається з громадян Грузії, Вірменії та Азербайджану.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.