Австралія видала тисячі віз медпрацівникам: місцевих лікарів не вистачає

22 Жовтень, 2016 - 19:26

За останній фінансовий рік Австралія видала тисячі віз підкласу 457 іноземним фахівцям в галузі охорони здоров'я.

За останніми даними, понад 2600 іноземних громадян отримали спонсоровані урядом австралійські візи 457 протягом 2015-2016 фінансового року з метою роботи на місцях, які не могли бути заповнені австралійцями, пише Immigrant.today, передає СВІТUA.

З 2618 віз 2268 були видані фахівцям в галузі охорони здоров'я. Візи підкласу 457 для державного сектора становлять лише невеликий відсоток від загального числа виданих віз 457.

Перелік медичних фахівців, яким видали візи, включає в себе 1692 лікарів загальної практики і медичних працівників, 228 медсестер, 38 психіатрів, 35 фахівців, 28 лікарів, 20 акушерок і 19 анестезіологів. Представник Департаменту з питань імміграції та прикордонної охорони сказав: "Спонсори 457 візи, в тому числі інші державні відомства, повинні надати достатні докази того, що місцевий ринок праці був перевірений".

Ці докази потрібні для того, щоб показати, що на ринку праці немає австралійця, який міг би зайняти цю посаду.

Нагадаємо, процес в'їзду мігрантів до Австралії може значно змінитися.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.