Молодь у Європі захопилась марихуаною, — дослідження

21 Жовтень, 2016 - 19:01

Молодь у країнах Євросоюзу вживає менше алкоголю та палить менше цигарок, однак при цьому зросла кількість тих, хто захопився марихуаною.

Про це зазначено у дослідженні Espad, яке охопило більшість країн Європи, окрім Британії та Німеччини. Дані щодо Іспанії, як зазначають автори дослідження, неповні, повідомляє Українська газета.

Відтак, 16% молоді в ЄС курять марихуану. Хоча в окремих країнах цей показник суттєво вищий - в Іспанії, наприклад, він становить 27%.

"Показники щодо вживання марихуани вказують на зростання кількості як постійних так і нових курців: з 1995-го по 2015-й роки - з 11% до 17% і з 4% до 7% відповідно", - ідеться в результатах дослідження Espad.

Найбільше, як стверджують автори дослідження, "траву" курять у Чехії - 37%. Це більше, ніж у США, де у постійному вживанні марихуани зізнаються 31% підлітків.

Тютюн на час опитування курили в середньому 21% його учасників. В Італії - 37%.
Показники вживання алкоголю впродовж останнього місяця впали із 56% у 1995-му році до 47% у 2015-му.

У дослідженні також ідеться про те, що конопля була набагато доступнішою ніж інші наркотики - такі як екстазі або кокаїн.

Натомість в Австрії, Болгарії, Хорватії та Угорщині вживають більше алкоголю.

Фото: Health Blog

Читайте також:

тема

Колись відомий як «Маленький Париж», Бухарест – столиця Румунії, відома своєю багатою історією, яка зливається з сучасною індивідуальністю.
Ступені освіти в Польщі і Україні дуже відрізняються. Наприклад, навчання на ступені Бакалавра (Studia pierwszego stopnia) в Польщі триває 6 семестрів або 3 роки.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.