Молодь у Європі захопилась марихуаною, — дослідження

21 Жовтень, 2016 - 19:01

Молодь у країнах Євросоюзу вживає менше алкоголю та палить менше цигарок, однак при цьому зросла кількість тих, хто захопився марихуаною.

Про це зазначено у дослідженні Espad, яке охопило більшість країн Європи, окрім Британії та Німеччини. Дані щодо Іспанії, як зазначають автори дослідження, неповні, повідомляє Українська газета.

Відтак, 16% молоді в ЄС курять марихуану. Хоча в окремих країнах цей показник суттєво вищий - в Іспанії, наприклад, він становить 27%.

"Показники щодо вживання марихуани вказують на зростання кількості як постійних так і нових курців: з 1995-го по 2015-й роки - з 11% до 17% і з 4% до 7% відповідно", - ідеться в результатах дослідження Espad.

Найбільше, як стверджують автори дослідження, "траву" курять у Чехії - 37%. Це більше, ніж у США, де у постійному вживанні марихуани зізнаються 31% підлітків.

Тютюн на час опитування курили в середньому 21% його учасників. В Італії - 37%.
Показники вживання алкоголю впродовж останнього місяця впали із 56% у 1995-му році до 47% у 2015-му.

У дослідженні також ідеться про те, що конопля була набагато доступнішою ніж інші наркотики - такі як екстазі або кокаїн.

Натомість в Австрії, Болгарії, Хорватії та Угорщині вживають більше алкоголю.

Фото: Health Blog

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.