Осередок українців у США бореться за звання улюбленого місця мешканців Чикаго

20 Жовтень, 2016 - 20:21

Мешканці США обирають улюблені місця в цій країні. На сайті Time Out голосують за улюблені місця у різних районах Чикаго. 

Український інститут модерного мистецтва (Ukrainian Institute of Modern Art) представлений у категорії "Місцева культура", район — Wicker Park, зокрема Ukrainian Village. Серед його конкурентів — один з відділів Chicago Public Library, Flatiron Arts Building, Jackson Junge Gallery, Phyllis' Musical Inn, The Den Theatre, Vertical Gallery і сам парк Wicker Park.

Український інститут модерного мистецтва (УІММ) — мистецький заклад, заснований у Чикаго (штат Іллінойс, США) 1971 року з ініціативи мецената лікаря А. Хрептовського та В. Качуровського (куратор УІММ) і групи українських митців-модерністів. Незабаром він став представницьким життєздатним культурологічним закладом, музеєм, який обслуговує місцеву громаду Чикаго і здійснює програму культурних показів, літературних зустрічей, демонструє фільми, влаштовує музичні імпрези. Видає листівки-репродукції, має постійну галерею, архів та влаштовує музичні та літературні вечори.

Щоб підтримати український осередок у США треба перейти за посиланням, знайти свій район, після цього обрати найкраще, на вашу думку, місце серед запропонованих у категоріях:

— Ресторани;

— Бари;

— Кав'ярні та кафе;

— Магазини;

— Місцева культура;

Проголосувати можна за ТУТ.

Нагадаємо, українка склала присягу громадянина США, а своїм прапором назвала американський.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.