Стало відомо, як склалася доля українки, що потрапила під поїзд в Італії

30 Вересень, 2016 - 16:33

11 червня в минулому році Вікторія Гуцало з міста Ватутіне на Черкащині, попала під локомотив поїзда, який протягнув її по рельсасх та зробив калікою. Трагедія сталася коли жінка неуважно йшла пішохідною доріжкою через колію перед вокзалом. Першою версією причини події було самогубство та ті хто знайомий з Вікторією особисто виключає таку можливість, пише Українська газета.

"Віка на заробітки в Італію поїхала 7 квітня. Планувала допомогти синові, якого виховує сама. Друзі знайшли їй роботу. Доглядала там бабусю. Раділа, що потрапила в хорошу сім'ю. На початку червня отримала першу зарплату. Передала посилку синові і поспішала на потяг, щоб вернутися на роботу, але спізнювалася. Каже, що пам'ятає гудок машиніста і крики людей на пероні. А все решта, як в тумані", - розповіла сестра потерпілої Катерина Сиваченко.

Нещасний випадок привів до ампутації нижніх кінцівок і серії операцій по голові і тулубі. Місцеві українки та парох отець Василь виявилися чуйними до співвітчизниці, надають їй моральну та матеріальну підтримку. Вони зібрали кошти для купівлі інвалідного візка, який замовили у Франції.

Вікторія працювала доглядальницею та перебувала в Італії із протермінованою  туристичною візою, яка не дає можливості отримання дозволу на проживання.
"Віка на заробітки в Італію поїхала 7 квітня. Планувала допомогти синові, якого виховує сама. Друзі знайшли їй роботу. Доглядала там бабусю. Раділа, що потрапила в хорошу сім'ю. На початку червня отримала першу зарплату. Передала посилку синові і поспішала на потяг, щоб вернутися на роботу, але спізнювалася. Каже, що пам'ятає гудок машиніста і крики людей на пероні. А все решта, як в тумані", - розповіла Катерина, сестра потерпілої.

Після численних хірургічних втручань і ортопедичної терапії, Вікторія чекає на протези, у яких їй доведеться навчитися ходити. Жінка перебуває в реабілітаційному центрі Пассіньяно сул Трасімено. Подруги зараз збирають гроші для того щоб син постраждалої міг приїхати відвідати її. 

На жаль, Вікторія зазнала ще одне гірке розчарування. Вона подала заяву на отримання дозволу на проживання, проте її було відхилено, а отже нелегалці не належить отримання протезів за державний рахунок.

Зараз Вікторія в розпачі, вона не хоче повертатися додому, у її стані неможливо навіть думати про роботу, син також не має достатніх фінансових можливостей. Що робити?

«В Україні йде війна, хоча тут, в Європі про неї, здається, забули. Чому б не визнати їй статус  біженця? Цей привілей поширюється тільки на тих, хто втік з Африки? " – питають подруги Вікторії.

Нагадаємо, в Італії зробили невтішну для українців заяву щодо дозволів на проживання в країні.

Читайте також:

тема

Колись відомий як «Маленький Париж», Бухарест – столиця Румунії, відома своєю багатою історією, яка зливається з сучасною індивідуальністю.
Ступені освіти в Польщі і Україні дуже відрізняються. Наприклад, навчання на ступені Бакалавра (Studia pierwszego stopnia) в Польщі триває 6 семестрів або 3 роки.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.