Українцям пропонують стати онлайн-резидентами Естонії

25 Вересень, 2016 - 10:23

Зараз в Естонії є 12 000 "цифрових громадян" з різних країн світу. Завдяки програмі е-резидентства кількість естонських підприємств збільшилася на 1 000, повідомляє immigrant.today. 

"Естонія - маленька європейська країна, в якій проживає всього лише 1,3 мільйона громадян, і тільки 650 тисяч з них працездатного віку, - йдеться у повідомленні. - За прогнозами, число працездатних естонців в наступному десятилітті різко скоротиться через старіння населення і еміграції. При цьому естонці є передовою нацією з розвиненою онлайн-культурою, де 77% населення має доступ до Інтернету".

Ще в жовтні 2014 року парламент Естонії одноголосно проголосував за програму електронного резиденства, метою якої є залучення близько 10 мільйонів іноземців. 

Естонське «е-резидентство» дає іноземцям можливість заснувати свій бізнес і вести фінанси в електронному вигляді. Заявка на «е-резидентство» вкрай проста і коштує всього 100 євро.

 "Нові електронні жителі будуть вести фінанси в цифровому вигляді, які легко контролюбть в уряді, - зазначають у повідомленні. - На відміну від офшорів, естонський електронний резидент не звільняється від сплати податків в рідній країні, якщо більша частина бізнесу не знаходиться в Естонії".

Реєстрація естонського бізнесу зручна для інтернет-підприємців та для стартапів з таких країн, як Україна і Білорусь, підкреслюють автори. 

Фото: immigrant.today

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.