Українцям пропонують стати онлайн-резидентами Естонії

25 Вересень, 2016 - 10:23

Зараз в Естонії є 12 000 "цифрових громадян" з різних країн світу. Завдяки програмі е-резидентства кількість естонських підприємств збільшилася на 1 000, повідомляє immigrant.today. 

"Естонія - маленька європейська країна, в якій проживає всього лише 1,3 мільйона громадян, і тільки 650 тисяч з них працездатного віку, - йдеться у повідомленні. - За прогнозами, число працездатних естонців в наступному десятилітті різко скоротиться через старіння населення і еміграції. При цьому естонці є передовою нацією з розвиненою онлайн-культурою, де 77% населення має доступ до Інтернету".

Ще в жовтні 2014 року парламент Естонії одноголосно проголосував за програму електронного резиденства, метою якої є залучення близько 10 мільйонів іноземців. 

Естонське «е-резидентство» дає іноземцям можливість заснувати свій бізнес і вести фінанси в електронному вигляді. Заявка на «е-резидентство» вкрай проста і коштує всього 100 євро.

 "Нові електронні жителі будуть вести фінанси в цифровому вигляді, які легко контролюбть в уряді, - зазначають у повідомленні. - На відміну від офшорів, естонський електронний резидент не звільняється від сплати податків в рідній країні, якщо більша частина бізнесу не знаходиться в Естонії".

Реєстрація естонського бізнесу зручна для інтернет-підприємців та для стартапів з таких країн, як Україна і Білорусь, підкреслюють автори. 

Фото: immigrant.today

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.