Українців попереджають про небезпеки в одній із найбагатших країн Африки

24 Вересень, 2016 - 13:51

МЗС України рекомендує не відвідувати, зокрема, Габонську республіку, що на західному узбережжі Центральної Африки. Про це СВІТUA  повідомили у прес-службі відомства.

"У зв’язку із ризиком дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Габонській Республіці, рекомендуєом громадянам України утриматися найближчим часом від поїздок до Габону без крайньої необхідності, - йдеться у повідомленні. 

- Громадянам України, які перебувають на території Габону, рекомендуємо бути пильними та обережними, регулярно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в акціях протесту та демонстраціях, не вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, що стосуються внутрішньополітичної ситуації в Габоні, а також завжди мати при собі документи, які посвідчують особу".

Тим, кому все ж потрібно вирушити до Габону, рекомендують попередньо інформувати про це Посольство України в Республіці Сенегал із зазначенням місць і часу планованого перебування та можливостей оперативного зв’язку.

Посольство України в Республіці Сенегал - тел.: +221 77 474 55 63, електронна пошта: emb_sn@mfa.gov.ua. "Гаряча лінія" МЗС України: +38 044 238 16 57 

До слова, Габон вважається третьою найбагатшою державою Африки, і, на відміну від багатьох інших країн континенту, – стабільною. З часу здобуття незалежності тут не було збройних конфліктів. Однак після нещодавніх президентських виборів у країні стало небезпечно. 

Поліція і армія з'явились на вулицях Лібревіля, столиці Габону. Конфлікт розпалили претенденти на пост президента, які обидва заявили про свою перемогу – до оголошення офіційних результатів, зазначає ua.euronews.com.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.