В Мілані поліція затримала українця, який видавав себе за румуна

23 Вересень, 2016 - 13:56

У Чінезелло Бальзамо (Мілан) було затримано на гарячому 23-річного українця, що прибув в Італію лише кілька тижнів тому. Хлопця затримали під час перевірки на дорозі Віале Фульвіо в автомобілі Mercedes, разом із своїм другом молдавського походження, повідомляє Il Giorno, передає Українська газета.

Під час ідентифікації водій представив особисті та документи на авто, в той час як пасажир заявив що не має посвідчення особи із собою. Під час обшуку багажника поліція знайшла рюкзак з посвідченням особи, видане на ім’я громадян Румунії, з фотографією пасажира.

Для точного встановлення особи дані документів було надано поліції Румунії, яка незабаром підтвердила, що цей документ не зареєстрований в їх базі даних, так само як і особисті дані.

Пасажир виявився громадянином України. Щоби мати змогу перебувати на території Італії та в країнах Європейського Союзу, він виробив собі фальшивий документ із своєю фотографією і всіма особистими даними, змінивши громадянство на румунське.

Тепер хлопцю доведеться відповідати перед законом за злочини підробки документів та фальшиву ідентифікацію.

Нагадаємо, днями в Італії сталася сутичка між українцем та італійцем, в результаті чого українець отримав черепно-мозкову травму.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.