В країні, яку вважають найщасливішою, відкривають українську школу

23 Вересень, 2016 - 13:12

У Данії у місті Віборг післязавтра розпочинає роботу українська школа. Її відкривають за ініціативи української організації "Веселка", за підтримки Комуни міста Віборг та, власне, батьків. Про це СВІТUA розповіла Ольга Піскун, українка в Данії. 

"У школі зараз нараховується 14 дітей і 2 групи: перша - від 2 до 4 років (5 дітей), а також — від 5 до 6 років (8 дітей), — розповідає Ольга Піскун. — Усі діти з українських родин, тож вони говорять українською мовою.

Старша група працюватиме з Буквариком. Так, торік уже були спроби відкрити школу, і діти трохи вже знайомі з літерами. На першому занятті вони продовжать знайомство з голосними. А діти молодшої групи будуть малювати".

За словами пані Ольги, ініціатором, натхненником та на перших порах вчителем у школі буде Тетяна Король (для старшої групи).

"Вона економіст за освітою, але дуже любить дітей і свою Батьківщину", — зазначає українка.

До речі, зараз школа шукає вчителя. Власне, із найменшими (поки не знайдуть педагога) будуть займатися мами по черзі.

Перше заняття у школі відбудеться 25 вересня.

Зазначимо, згідно з дослідженням World Happiness Report, Данія визнана найщасливішою країною в світі.

Нагадаємо, як повідомляв СВІТUA у Брукліні відкрили українську школу.

Читайте також:

тема

Колись відомий як «Маленький Париж», Бухарест – столиця Румунії, відома своєю багатою історією, яка зливається з сучасною індивідуальністю.
Ступені освіти в Польщі і Україні дуже відрізняються. Наприклад, навчання на ступені Бакалавра (Studia pierwszego stopnia) в Польщі триває 6 семестрів або 3 роки.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.