Відчайдушна українка розповіла, заради чого вирушила мандрувати довкола світу

20 Вересень, 2016 - 22:11

Вона проїздила вже 101 тисячу кілоеметрів, відвідала 25 країн. А попереду ще близько 100 тисяч кілометрів. Колишня банківська працівниця та перекладач Анна Гречишкіна три роки тому відправилася у навколосвітню подорож на мотоциклі. Сама. Маючи лише тисячу доларів. І назвала свою подорож "I have a dream".

З мандрівницею поспілкувались ВВС Україна

"Я їду, бо я люблю їхати, - каже Анна. - Мрію побити рекорд з найбільшої жіночої подорожі на мотоциклі. Заявку до книги рекордів Гіннеса вже подала. Щоби побити рекорд, маю проїхати ще 100 тисяч кілоемтрів".

Вся подорож обійшлась дівчині у кілька десятків тисяч доларів. Найбільше витратила на перельоти між континентами, пересилання мотоциклу, а також на пальне. Гроші на подорож жінка збирає з різних джерел - хтось допомагає, надходять пожертви на сайті, інколи пише статті для видань, а ще здає квартиру в Києві...

Зараз Анна в Південно-Африканській Республіці.

Фото: ВВС Україна

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.