Медсестер не вистачає майже в кожній польській лікарні — запрошують українок

20 Вересень, 2016 - 19:15

Директори лікувальних установ Познані визнають, що в будь-який момент готові найняти медсестер. Однак охочих працювати дуже мало, пише Immigrant.today.

"Причина — це невеликий набір на навчання медсестер в Польщі", — говорить Лєслав Ленартович, президент товариства СМ HCP в Познані.

"Медсестри, які працюють за своєю спеціальністю, стають старшими і йдуть на пенсії. Ситуація зараз така, що на пенсію йде більше людей, ніж є молодих фахівців, які починають освоювати професію. Проблемою системи є відсутність коштів", - каже він.

Рішенням проблеми нестачі медсестер в госпіталях повинно стати залучення їх з-за кордону, зокрема з України.

"Ми співпрацюємо з фондом, який буде дбати про запрошення в Польщу українок, готових закінчувати медичний бакалаврат в Польщі", - пояснює Лєслав Ленартович.

"Фонд буде покривати витрати, пов'язані з трирічним навчанням і перебуванням в Познані українок, яких потім візьмуть на роботу в нашому госпіталі".

Тридцять жінок з України приїде на навчання в Познань вже цьогоріч або на початку 2017 року.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.