У Польщі вже до кінця року прогнозують мільйон вакансій для українців

1 Вересень, 2016 - 22:02

У Польщі зростає попит на працівників, а безробіття суттєво скорочується, повідомляє immigrant.today 

Відповідно до звіту Головного статистичного управління Польщі у липні 2016 року рівень безробіття тут знизився на 0,2% (у порівнянні з червнем 2016 року) і склав всього 8,6%.

Це найнижчий показник безробіття з червня 1991 року, як стверджують в Міністерстві сім'ї, праці і соціальної політики Польщі. Експерти вважають, що таке зниження рівня безробіття в липні в першу чергу пов'язано зі збільшенням обсягу сезонних робіт (в будівництві та сільському господарстві).

Однак, на їхню думку, зменшенню безробіття сприяє також економічне зростання в Польщі. І ситуація з робочими місцями і попитом на працівників в Польщі, як стверджують аналітики, буде тільки поліпшуватися.

До кінця 2016 року кількість пропозицій роботи тільки для іноземців досягне 1 мільйона.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.