5 найкрасивіших замків Німеччини

Німці можуть похвалитися величезною кількістю замків, фортець та палаців. Їх нараховують понад 20 тисяч. Один із замків, зокрема,  надихнув дизайнерів палацу Сплячої красуні в Діснейленді. У той час, як інший був натхненням для автора роману "Франкенштейн", пише ukrainskagazeta.de.

Представляємо вашій увазі найцікавіші німецькі замки, які варто побачити принаймні один раз у житті.

1. Казковий замок Нойшванштайн

Цей замок (вгорі на фото зліва) – унікальний. Він надихнув дизайнерів Палацу Сплячої красуні в Діснейленді (вгорі на фото справа). Він також з’являється в заставках мультфільмів Діснея. Будівля була спроектована на замовлення божевільного короля Баварії Людвіга II Віттельсбаха. Це була ідеалізована копія середньовічного лицарського замку. Будівельні роботи так й не були завершені, але все ж таки це найкрасивіший "казковий" замок. Щорічно його відвідує більше мільйона туристів.

2. Замок Франкейнтейна

Замок розташований недалеко від села Бург Франкейнтейн, поблизу Дармштадта. Тут жив німецький алхімік і філософ Йоганн Конрад Діпле. Як випливає з легенди, алхімік намагався воскресити мертвих. Ця історія, мабудь і надихнула Мері Шеллі до написання роману "Франкенштейн". Дехто вважає, що у ньому можна зустрітися із паранормальними явищами.

3. Замок Губертусбург у Вермсдорфі

Мисливський замок у Вермсдорфі біля Ощад був побудований всього за три роки на прохання польського короля – Августа II Сильного. Він був задуманий у стилі бароко, але після реконструкції набув стилю рококо. Губертусбург – один з найбільших мисливських замків в Європі та найбільший замок у Саксонії.

4. Замок Шверіна

Його називають перлиною архітектури. Це один з найстаріших замків північної Німеччини. Він був побудований на острові Шверін. Сьогоднішній вигляд Шверін набув після перебудови 1845-1857 років. Існує легенда, пов’язана з історією казки Петерманнхен. Імовірно, що підвали і склепи замку були з’єднані мережею коридорів із замком Пітерсберг в Піннові. Дехто стверджує, що  у підвалах замку досі живе дух Петерманнхена й переслідує туристів.

5. Замок Гогенцоллерн

Фото (5): ukrainskagazeta.de.

Цей вражаючий замок побудовано на висоті 855 метрів над рівнем моря в місті Хечінг за 50 кілометрів від Штутгарта. Його видно з відстані кількох десятків кілометрів. Побудова первісної споруди, на яку спирається теперішній замок, сягає ХІ століття, остаточну форму він набув у ХІХ столітті. Сьогодні повністю відреставрований замок відвідує майже 300 тисяч туристів на рік, що робить його одним з найпопулярніших у Німеччині.

Головне фото: opogode.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.