Хлопці з Ямайки – у вишиванках, а француженки – у віночках: як відсвяткували український фестиваль у Канаді (ФОТО)

16-18 вересня у Торонто відбувся великий український фестиваль. Марта Тофан, яка була однією із відвідувачів, поділилася зі СВІТUA своїми враженнями від цього свята.

Усі фото: Марта Тофан

"Фестиваль відбувався на головній вулиці українського району в Торонто – Bloor West Street. Відкривали його різні ансамблі, музиканти, співаки і танцюристи. – розповідає дівчина. – Поліція спеціально перекрила рух автомобілів для проведення свята. На фестивалі було представлено багато торгівельних марок України та Канади. Різні види українського одягу, прикрас, а також сувенірна продукція. У свою чергу канадські заклади готували національні українські страви та продавали їх на фестивалі. Це були вареники, пампушки, голубці, борщ.

Протягом дня на фестивалі була жива, колоритна українська музика. А також у суботу та неділю група "Ріка життя" проводила програму "Караоке на селі". Це український проект львівського телеканалу, який привезли до Торонто спеціально для фестивалю.  Люди брали участь у цьому конкурсі та отримували дуже хороші подарунки: вишиванки, прикраси та сувеніри з України.

На фестивалі були не лише українці, вбрані у національному одязі. Зустрічала хлопців з Ямайки та Німеччини в українських вишитих сороках. Та дівчат з Білорусії та Франції у традиційних українських віночках.

У суботу ввечері відбувся грандіозний музичний концерт. Розважала публіку група Mad Heads CA (тепер є дві групи Mad Heads CA та Mad Heads UA). Хлопці виконували не лише власні пісні, а й українські народні".

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.