Краса проти насильства: українка представить Австрію на міжнародному конкурсі краси

Темою міжнародного форуму краси буде боротьба проти домашнього насильства

Незабаром вже в 40-ий раз в одному місці зберуться красуні з усього світу, аби позмагатися за звання Місіс Всесвіт. 30-річна красуня українського походження, мама двох дітей Інга Малік цьогоріч представлятиме на конкурсі Австрію, повідомляє СВІТUA з посиланням на видання Madonna.

Важливе уточнення: на відміну від конкурсу Міс Всесвіту, конкурс Місіс Всесвіту має додаткові критерії оцінювання. Участь в ньому можуть брати лише заміжні жінки віком 25-45 років.

- Що мотивувало вас взяти участь у конкурсі Місіс Всесвіт?

- Дефіле у вечірній сукні - це лише одна мить цього потужного соціального проекту. В межах конкурсу Місіс Всесвіт у Південній Африці учасниці відвідають дитячі будинки та лікарні. Крім того, під час форуму всі претендентки на титул мають представити власну програму з боротьби із сімейним насильством. В Австрії я займаюся багатьма соціальними проектами, тож це є близька мені тема.

- Це ваш перший конкурс?

- Ні, від дитинства я брала участь в різноманітних спортивних та танцювальних змаганнях. Дух суперництва не новий для мене (сміється - ред.), і це те, чого мені останнім часом трохи бракувало. 

Протягом останніх семи років я займаюся своїми дітьми - Елізабет (3 роки) та Софією (7 років). Я вчилась, працювала і чекала на відповідний момент. За характером я максималіст, тож маю бути впевнена в своїх рішеннях на всі 100 відсотків.

- Як ви готуєтеся до конкурсу?

- Спочатку здавалось, що підготовка не має забрати багато часу (сміється - ред.). Наразі я досліджую історію Австрії, аби достойно представити свою країну, беру приватні уроки з іноземних мов та готую промову. Багато часу пішло на підготовку національного вбрання, адже він одночасно має бути і сучасним, й відповідати історичному вигляду.

- Що означає цьогорічна тема для вас?

- Проблема сімейного насильства проходить наскрізною ниткою крізь всю історію конкурсу. Проте цьогорічний формат конкурсу буде новим.

Я була дуже вражена, коли дізналась кількість жертв! Для боротьби з цією проблемою необхідно задіювати будь-які механізми. Чим більше людина говорить про насильство в родині, тим більше люди думають про це. 

Така подія, як конкурс Місіс Всесвіт, може привернути увагу до цієї проблеми. Також важливим є звернути увагу на цю проблему своєї державної влади. Необхідно класифікувати всі види домашнього насильства у відповідності із законом в якості злочину, як фізичного, так й психологічного.

Фото: madonna.oe24.at.

- Чого ви найбільше очікуєте у Південній Африці?

- Наших заходів та презентації. Також у програмі передбачено сафарі й відвідини аквапарку. Я сподіваюся знайти там нових друзів і, можливо, нових партнерів для своїх благодійних проектів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.