Віза, дипломи, ціни: головне про те, як здобути освіту в Новій Зеландії

Популярність Нової Зеландії як місця навчання або імміграції зростає з кожним роком. Віддаленість країни стала її перевагою через постійні геополітичні проблеми "великого світу". Якісна освіта, комфортний клімат, високий рівень життя, безпека і приязність місцевих жителів є привабливими рисами для тих, хто збирається тут навчатися, пише UniStudy.

Переваги

Серед основних розвинених англомовних країн Нова Зеландія пропонує найбільш вигідні у фінансовому плані, а також максимально швидкі варіанти отримання освіти. При цьому і сама країна, і її міста постійно перебувають в топі світових рейтингів за якістю життя, комфорту, безпекою й задоволенням населення. Визнана світовою спільнотою британська система освіти дозволяє випускникам успішно працевлаштовуватися не лише в Новій Зеландії, хоча бажаючих залишитися все-таки багато, оскільки після завершення навчаня на випускників очікує приємний бонус у вигляді робочої візи. І все це в дружелюбній атмосфері, де іноземці є повноцінними мешканцями, а також в оточенні природної краси в усьому її різноманітті.

Система освіти

Система новозеландської освіти влаштована дуже зручно. За 2 роки можна отримати базову професійну освіту. За 3 роки – ступінь бакалавра. Якщо ви вже маєте попередню освіту, то пройти перекваліфікацію або підвищення кваліфікації можна усього лише за рік. Також є можливість закінчити магістратуру за 1-2 роки, залежно від спеціальності. Усі чотири варіанти навчання ведуть до отримання Post Study Work Visa після завершення.

Навчальні заклади та ціни на навчання

Новозеландські навчальні заклади можна розділити на кілька категорій:

  • університети, яких усього 8. Це найбільш престижне, якісне та академічне навчання. Вартість у середньому становить 25-35 тисяч новозеландських доларів на рік;
  • державні інститути, яких 16. Це освіта більш прикладного спрямування високої якості. Варість у середньому – 18-25 тисяч новозеландських доларів на рік;
  • приватні інститути, який величезна кількість. Це практична освіта за більш доступними цінами. Середня вартість становить  8-18 тисяч новозеландських доларів на рік;
  • мовні школи. Існує велика кількість мовних шкіл різного рівня та бюджету. У середньому варість становить 200-300 новозеландських доларів на тиждень.

Вступ і візи

Для вступу на професійні програми до вишу необхідно мати гарний рівень англійської мови. Частіше за все потрібно надати сертифікат IELTS із 6.0-6.5 балами. У багатьох вишах пропонують безкоштовні курси англійськох мови у випадку умовного зарахування на дипломну практику.

Для отримання візи слід мати гроші на навчання, до яких необхідно додати кошти на проживання в розмірі 1250 новозеландських доларів на місяць, або 15 тисяч новозеландських доларів на рік за умови навчання 9 місяців чи більше. Утім, ці гроші залишаються у вас, і саме така сума необхідна студенту для життя в Новій Зеландії. Гроші за навчання оплачуються тільки після попереднього схвалення візи.

Економія

Освіта за кордоном зазвичай вимагає солідних витрат, тому важливо розуміти, за що ви платите. У випадку зі здобуттям освіти в Новій Зеландії – це економія як на вартості освіти, так і на вартості проживання, порівняно з іншими розвиненими англомовними країнами. Також студенти мають можливість підробляти під час навчання, що дозволяє значно скоротити швидкість витрачання накопичених коштів.

Крім того, багато вишів надають різноманітні знижки. Компанія Kiwi Education рекомендує детальніше дізнаватися про можливі акції та спеціальні пропозиції щодо освіти в Новій Зеландії, особливо в освітніх консультантів.

Імміграція

Практично всі, хто отримав освіту в Новій Зеландії, залишаються там на певний час. Усе це завдяки продуманій міграційній політиці, в межах якої випускники отримують робочу візу, щоб мати можливість задіяти отримані навички.

При цьому, якщо в людини є освіта, робота за спеціальністю й англійська мова, то з’являється можливість отримання посвідки на проживання за професійною категорією імміграції SkilledMigrant. І кількість нових мешканців Нової Зеландії зростає з року в рік.

Допомога

У процесі вибору варіантів й оформлення завжди виникає маса питань і нюансів, тому краще довіритися професійним консультантам. Їхні послуги оплачує новозеландська сторона, тому вони безкоштовні для самих студентів. Компанія KiwiEducation – лідер ринку освіти у Новій Зеландії з найвищим рейтингом схвалення віз, яка надає повний спектр ліцензованих послуг для всіх видів навчання й категорій імміграції. Просто заповніть анкету на сайті та отримайте повноцінну підтримку від початку і до прибуття в країну.

Коротко підсумовуючи вищенаведене, хочеться відзначити, що для ерудованої та розумної людини Нова Зеландія вже давно припинила бути просто далекою крапкою на карті. Це красива країна, яка надає надзвичайні можливості з отримання освіти та імміграції для талановитих і працелюбних людей.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.