15 вражаючих фото про красу і бідність столиці Непалу

Ашрафул Арефіно, молодий фотограф з Бангладешу, показує красу тих місць, де, здавалося б, її і бути не може. З Катманду, столиці маленького і надзвичайно бідного Непалу, він привіз яскраві кадри міських пейзажів і його жителів.

Про це пише Моя Планета.

Через відсутність багатих природних ресурсів, виходу до моря і слаборозвиненого сільського господарства Непал входить в трійку найбідніших країн Азії. Рівень безробіття тут становить 46%. Основний дохід приносить туризм, тому третина чоловіків працює у цій сфері: така робота вважається досить престижною і прибутковою, хоча часом і дуже важкою. Так чи інакше, якщо хочете допомогти місцевому населенню - вирушайте подорожувати в Непал!

Чим важче жити, тим більше в серці віра. За офіційними даними, 80% населення Непалу сповідують індуїзм, ще 10% відносять себе до буддистів. У країні багато храмів. Непальці найбільш піклуються про свою душу, ніж про тіло, приділяють багато часу релігійним обрядам і добрі з усіма.

Храм, який ви побачите на фотографіях, називається Сваямбунаая, або Храм мавпи. У цьому місці маленькі і нахабні примати відчувають себе як вдома, місцеві жителі їх не проганяють, а, навпаки, підгодовують і взагалі вважають священними тваринами. На гірляндах з яскравими прапорцями написані молитви, які відганяють злих духів. Вважається, що, коли дме вітер, молитви летять в небеса. Для того щоб потрапити на гору, де стоїть храм, потрібно пройти 365 сходинок, як кількість днів у році. Однак це варто того, адже з храмової гори можна побачити пишну зелень, однакові невисокі будиночки і гори, якими оточене все місто.

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.