Дедалі більше американців відкладають вихід на пенсію

В Сполучених Штатах Америки зростає кількість людей, які не бажають кидати роботу після 65 років. Багато в чому такий факт є наслідком фінансових проблем, але частина американців хоче працювати заради спілкування та повноцінності життя, повідомляє immigrant.today

Всесвітня дослідницька компанія Ipsos разом з газетою USA TODAY провела опитування серед 1 152 американців віком 45-65 років, аби з'ясувати, скільки людей не планує виходити на пенсію. 

Приблизно третина учасників опитування заявила, що вони будуть працювати неповний робочий день після 65 років, а 4% опитаних взагалі прагнуть повної зайнятості в поважному віці.

22% осіб вважають, що вони вийдуть на пенсію, коли їм буде 66-70 років, 7% опитаних надатуть перевагу протриматися а роботі до 70 років й 3% плаують вихід на пенсію не раніше 75 років. 8% опитаних американців взагалі не планують виходити на пенсію.

Все більше людей працюють довше. За даними Департаменту праці та Інституту публічної політики AARP, минулого року працювало майже 20% американців у віці 65 років й старше. Для порівняння, їх доля 2007 року склада 16%, а 1985 року - усього 10,8%.

Таке розповсюджене бажання американців відкласти вихід на пенсію частково пояснюється тривалими наслідками світової економічної кризи. Безробіття, проблеми з житлом, допомога малозабезпеченим членам родини та великий студентський борг - це лише деякі з факторів, які, на думку учасників опитування, погіршують економію грошей та не дозволяють спокійно вийти на пенсію.

65% опитаних американців вважають, що їм будуть потрібні додаткові доходи, хоча багато з них зазначають й інші причини, наприклад, бажання залишатися зайнятим та підтримувати коло спілкування.

Тенденція з боку роботодавців до найму консультантів та інших тимчасових робітників для завершення проектів на заміну дорогих штатних співробітників також відкриває нові можливості для літніх робітників. Після офіційного виходу на пенсію багато колишніх співробітників правоохоронних органів, компаній, пов'язаних з інформаційними технологіями та державні службовці можуть заробляти такі ж гроші, виконуючи аналогічну роботу.

61% американців вважають, що вони в якійсь мірі впевнені в тому, що в них буде достатньо грошей на життя, охорону здоров'я, житло, подорожі та продукти харчування на пенсії.

54% опитаних заявили, що їм треба більше 500 тисяч доларів, аби жити безхмарно, третина учасників опитування назвали в якості достатньої суми не менше 1 мільйона доларів.

При цьому, в 30% опитаних є збереження в розмірі 100 тисяч доларів або менше, а в 34% - 100-500 тисяч доларів. Але в 30% учасників опитування взагалі нема пенсійних збережень.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
09:59
Американський ПЕН-Центр подав до суду на президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у використанні влади для помсти журналістам і ЗМІ, які йому не подобаються
07:12
Відсоток людей у країнах ЄС, які піддаються ризику бідності та соціальної нерівності, дещо знизився за останні роки, але таких - майже 113 мільйонів.
00:47
Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно 20 компаній і банків з Ірану.
23:44
Російська авіакомпанія «Аерофлот» припинила продаж пільгових квитків на рейси в окупований Крим.
21:36
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян 16 жовтня заявив про свою відставку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.