Як вакцинують дітей у Австралії: досвід українки

Тема вакцинації дітей - одна з найбільш обговорюваних серед українських батьків вже багато років. Хтось підтримує, хтось категорично проти. А як з щепленнями йдуть справи в інших країнах?

Своїм досвідом щеплення дітей поділилася українка Ольга Лескакова, яка не так давно переїхала з сім'єю жити в Австралії. Про це пише obozrevatel.com.

"Тимофій в Україні був щеплений тільки БЦЖ у віці 7 днів. Надалі у нас там з щепленнями не склалося. - Спочатку був гіпертонус кінцівок, і невролог не рекомендувала, після року вирішили вже робити, але ми пішли в садок і підчепили спочатку Коксакі, потім герпес - про щеплення знову довелося забути.

Як це відбувається тут. В Австралії вакцинація - обов'язкова. Все за графіком, без варіантів. Коли ми приїхали невакциновані практично нічим майже 2 роки, медсестра, до якої ми пішли на звичайний огляд і взяття на облік, округлила очі і жваво почала прямо при мені дзвонити у всілякі інстанції зі тривогою та словами: "Він не вакцинована нічим! Так, ЙОМУ 21 місяць! Так, не вакцинований взагалі нічим!" Я прям спітніла від переживання різко.

На наступний день мені почали дзвонити з міської ради. А ще через день прийшов лист від держдепу на предмет вакцинацій дитини. Вирішили нам складати персональний графік на державному рівні. Дуже багато галасу даремно.

Я плюнула на весь цей кипиш, пішла до найближчого GP, який знаходиться в медичному центрі прямо в торговому центрі. Він, після таких же квадратних очей через відсутність вакцинації, тільки запитав, чи немає яких-небудь проблем зі здоров'ям у дитини. Коли я поцікавилася, чи буде він його хоча б оглядати перед щепленням - ну там, стандартні температура або горло - навіщо? він же хепі? - Хеппі, кажу, ще як хепі - ну тоді і оглядати не будемо.

Все. І жваво вкололи Тимосі три вакцини - Інфанрікс Гекса (якої в Україні днем ​​з вогнем не знайдеш вже років зо три, напевно), і ще дві якихось потрібних. Прямо в торговому центрі. Ось так прийшли - і зробили. Безкоштовно. Без черги. Без аналізів і тривалих дискусій.

А потім, щоб Тимофій перестав кричати, прямо в маніпуляційній медсестра почала пускати мильні кульки. Прямо в маніпуляційній, там, де всякі шприци і все стерильно. Мильні кульки.

Реакції на щеплення не було. Я, перелякана українськими вакцинами, заготовила Нурофен-панадол. Це ж відразу три ін'єкції! А не стало в нагоді. Може пощастило, а може вакцини нормальні. І ніжки-ручки не віднімаються від них.

Через місяць треба повторити. Я задоволена! "

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.