Як кулінарний талант прославив українку на всю Туреччину

Тетяна Іпекчі родом із Одеської області. Після закінчення школи поїхала працювати  в Одесу. Влаштувалася за спеціальністю  на  хлібокомбінат №4 «Одеський коровай», навіть і не здогадуючись, що в майбутньому вміння смачно готувати і випікати прославить її далеко за межами рідної країни, пише farwater.net, передає СВІТUA.

А далі було заміжжя, народження сина і, як прагнення самоутвердитися і поповнити сімейний бюджет, поїздка до Стамбула з метою додаткового заробітку. Ця діяльність докорінно змінила життя українки. В одній із таких поїздок вона познайомилася зі своїм другим чоловіком – турком вірменського походження (на той час жінка була вже розлучена).

Невдовзі одружившись вдруге, жінка починає жити на дві країни – місяць-другий живе на Батьківщині (тут підростав син) і декілька місяців перебуває в Туреччині, в місті Стамбулі, де живе її чоловік і його велика родина.

Тетяна розповідає: «Мій чоловік народився в Туреччині, але його рід походить з Вірменії (батьки давно переїхали в Стамбул, де і пустили своє коріння. Сім’я велика, дружна, усі стоять один за одного, відвідують християнський храм (адже вірмени, як і українці, сповідують християнську віру)».

Двадцять два роки пролетіли дуже швидко, із них повних десять років Тетяна живе в Стамбулі. Саме тут у неї народилася і виросла донька, якій нині 16 років. Жінка з захопленням розповідає про успіхи своєї донечки у вивченні гуманітарних наук, зокрема англійської мови. Адже постановка освіти в Туреччині дає можливість розумним дітям отримати не лише гарні знання, але й допомагає їм у подальшому виборі свого місця у житті. Донька Тетяни  закінчила вірменську школу та вступила навчатися до гуманітарного ліцею, де студіює англійську мову, здібність до якої передалася від батька – він закінчив Кембриджський університет.

Тетяна ділиться своїми здобутками в чужій країні. Вона хоч і має статус домогосподарки, але ніколи не сидить склавши руки —  постійно самоудосконалюється. А ще  готує різні українські смаколики для наших заробітчанок – жінок, які працюють у Стамбулі, використовує  вітчизняні продукти, які пересилає син з Одеси.

«Це щось на зразок сімейного бізнесу, — розповідає жінка. — Наші українки працюють в аеропорту, їм ніколи готувати, і вони з радістю замовляють у мене домашні улюблені страви, і турчанки у мене купують, їм до  смаку українська кухня».

Цей коровай Тетяни зайняв третє місце на конкурсі випічки… і є  бронзовим призером  конкурсу (перше місце виборов чізкейк із США, друге — пиріг з Італії).

Нагадаємо, нині у Туреччині живуть та працюють близько 20 тисяч українських емігрантів. Нещодавно СВІТUA розповідав, як живуть та ким працюють українці в Туреччині.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.