Як мексиканців одягли в українські віночки та навчили ліпити вареники

У місті Керетаро, що у Мексиці, українська громада провела Дні української культури та традицій, повідомляє global-ukraine-news.org.

"Часточку серця подарували наші дівчата мексиканським жителям, демонструючи культуру і звичаї далекої для мексиканців України. Дні знайомства з українськими звичаями і традиціями, завдяки зусиллям українців, пройшли надзвичайно і захоплююче!

Влада міста надала нам простір в культурному центрі міста, запропонувавши проявити себе: надала нам все необхідне знаряддя, комп’ютерну технiку, кімнату для репетицій. Все це – безкоштовно, для цікавішого і продуктивнішого відпочинку жителів та гостей міста. Двоє наших активісток були запрошені напередодні до ефіру на радіо задля реклами. Проведення днiв культури певної країни перед городянами – тут звичайне явище, але ми стали незвичайними, сказали нам самі мексиканці", – розповідає пані Ірина Соболь, активістка місцевої громади.

Готувалася українська громада до дійства завчасно: у вихідні збиралися на природі і проводили репетиції, а в будні дні старалися знайти вільний час між роботою та домашніми справами, щоб краще підготуватися – підбирали фото до стендів, спільно узгоджували музичний репертуар для виступів перед городянами, виготовляли українські сувеніри, готували українські вишивки.

Дуже сподобалися мексиканцям майстер-класи з плетення вінків, виготовлення ляльок-мотанок.

А ліпити вареники було справжнім дивом для засмаглих чорнооких жiночок, адже у Мексиці начинку з зеленню кладуть просто в готовий кукурудзяний лаваш, пише видання.

Тож мексиканці поверталися з свята, сповнені позитивних вражень, у сплетених коронах (так місцеві жителі називають прикраси на головах, вінки), з власноруч виготовленими оберегами, якими потім прикрасили оселі, та шовковими квітами, які виготовили разом з українцями. зазначають на  global-ukraine-news.org .

Фото: global-ukraine-news.org

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.